Prague Wheel Open

Další turnaje

open campsczech openprague gamesprague masters

  Nejčastější dotazy

  Po přihlášení klubu mi nepřišel žádný e-mail. Jak dlouho mám čekat?

  Aktivační zpráva Vám byla doručena automatickou službou, kterou někteří poštovní klienti vyhodnocují jako SPAM a zařadí ji do složky SPAM resp. nevyžádaná pošta. Tuto zprávu tam pravděpodobně naleznete. Pak pokračujte dle návodu.

  Ativoval jsem aktivační link, jsme tím zaregistrováni do turnaje?
  Určitě ne. Po odeslání ativačního mailu se musíte přihlásit do systému a pokračovat registrací týmu do konkrétního turnaje a příslušné kategorie volbou Registrace Týmu a dále pokračovat dle instrukcí.

  Používám pro zpětné přihlášení do systému ID týmu?
  Ne, v novém systému používáte pro opakované přihlášení do registračního prostředí uživatelské jméno /login/ a heslo, které jste zadali při prvotní registraci klubu. Následně pak můžete v rámci jednoho přihlášení administrovat všechny týmy zaregistrované pod Vaším klubem.

  K čemu slouží identifikační číslo týmu?
  Identifikační číslo slouží hlavně jako variabilní symbol pro identifikaci plateb za startovné, individuální poplatky či ubytování.

  Omylem jsem přihlásil tým do jiného turnaje nebo se mi podařilo přihlásit tým navíc. Co mám dělat? V tomto případě Vás moc prosíme, abyste nás co nejdříve kontaktovali mailem. Chybně registrované týmy ze systému vyřadíme popřípadě, aby případně nezabírali zbytečně místa jiným, skutečným zájemcům. Chybně zadané položky, které sami nemůžete editovat, rádi upravíme.

  Jak mohu upravovat informace o svém týmu, objednávat ubytování, tréninky nebo aktualizovat soupisku družstva? Nejprve se přihlašte do registračního prostředí svým uživatelským jménem /login/ a heslem, které jste zadali při prvotní registraci klubu. Potom zvolte volbu Registrace týmu. Nyní můžete zkontrolovat seznam Vámi již zaregistrovaných družstev (pokud je registrovaných týmů více, než jste původně zamýšleli nebo je některé omylem přihlášeno do jiného turnaje, kontaktujte nás e-mailem). Dále zvolte vybraný tým a můžete aktualizovat informace o družstvu, objednávat ubytování, tréninky či doplňovat nebo měnit soupisku členů družstva. Pokud vložíte novou či změněnou informaci, nezapomeňte ji vždy uložit tlačítkem Uložit na příslušné stránce. Takto můžete vždy sledovat aktuální stav Vámi registrovaných družstev. 

  Co mám dělat, když jsem zapomněl heslo? V horní liště vyberte volbu Zapomenuté heslo. Zadejte Vaše uživatelské jméno (login) a odešlete. Systém Vám vygeneruje nové heslo a odešle ho na Váš e-mail. Toto vygenerované heslo můžete nadále používat pro vstup do registrace, popřípadě si ho v v registraci Vašeho klubu /po kliknutí na Vaše přihlášené jméno v horní liště/ můžete změnit.


  Generální partner

  Blank

  Hlavní Partner

  Hlm.Praha
  Praha Sportovní

  Oficiální partner

  Czech tourism
  McDavid

  Florbalový partner

  Unihoc
  Zone
  Florbalexpert
  CR8ER

  Partner

  APLEX
  Pizza West
  VZP

  Marketingový partner

  SPINFLO

  Organizuje

  EXCALIBUR TOURS
  SKV Praha

  Ve spolupráci s

  ČFFV

  Záštita

  Česko sportuje
  Powered by TITIO s.r.o.